Opóźnienie w wydawaniu decyzji za Zorgtoeslag 2012

Pomimo wcześniejszych zapowiedzi, przekazywanych jeszcze w grudniu, do końca roku 2013 miały zostać wystawione decyzje. Niestety Toeslagen potrzebuje więcej czasu – ze względu na wiele nadużyć i wyłudzeń wnioski poddawane są szczegółowej kontroli przed wypłaceniem dodatku.

Możemy zapewnić, że we wszystkich sprawach naszych klientów mamy informację, że wnioski są rozpatrywane. Obecnie Toeslagen kontaktuje się z ubezpieczalniami w celu potwierdzenia okresu ubezpieczenia, oraz sprawdza informacje o Państwa dochodzie w roku 2012. Powyższe ma kluczowy wpływ na wysokość zwracanego dodatku.

Dobra wiadomość jest taka, że weryfikowane przez urząd informacje dla wszystkich naszych klientów sprawdziliśmy przed wysłaniem wniosku, w związku z tym Toeslagen jedynie potwierdzi podawane dane. Dzięki temu decyzje będą zgodne z Państwa i naszymi oczekiwaniami.

Toeslagen otrzymuje coraz więcej telefonów i ponagleń odnośnie nieopracowanych wniosków za rok 2012 ze strony firm i klientów indywidualnych. Jesteśmy zapewniani o wysiłkach zmierzających w kierunku zminimalizowania opóźnień, niestety na dzień dzisiejszy Toeslagen nie jest w stanie podać konkretnego terminu, w którym decyzje mogą się pojawić.

Przepraszamy wszystkich klientów za powstałe niedogodności i mamy nadzieję, że niebawem będziemy mogli przekazać dobre wiadomości. Cały czas monitorujemy pracę urzędu, a Państwa prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość.

Banner Promocyjny

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Paweł, dodano: 25 kwietnia 2017 | 11:23
firma: Euro-Tax.pl
Ocena: 0/0/0/0/1 Czy skorzystał(a)by Pan(i) ponownie z usług firmy?Nie. Szczerze nie ...
Przeczytaj opinię