Euro-Tax.pl z wizytą w Holenderskim Urzędzie Skarbowym

Podczas naszej ostatniej wizyty w Belasting udało nam się uzyskać wiele informacji na temat opóźnień, w wydawaniu decyzji wypłaty Zorgtoeslag za rok 2012.  Urzędnicy, zapewnili, że  rozpoczęli już wydawanie decyzji w sprawach o Zorgtoeslag. 

Czym spowodowane było opóźnienie? Jak informowaliśmy wcześniej wynikało ono z wydłużonego kontaktu z ubezpieczalniami oraz weryfikacją dochodu, który był osiągnięty w roku 2012.

Okazało się także, że na etapie weryfikacji dochodów pojawił się błąd w przesyłaniu informacji z Belastingdienst do Toeslagen. To właśnie ten problem, który jest związany z procedurą przesyłania danych między urzędami był główną przyczyną opóźnień.

Po wykryciu tego błędu, sytuacja została błyskawicznie opanowana i wszystkie potrzebne dane przesyłane są systematycznie do  Toeslagen. Cześć naszych klientów otrzymała już ostateczne decyzje, pozostała część – musi jeszcze cierpliwie poczekać.

Zapytaliśmy przedstawiciela holenderskiego urzędu o to jaki jest przewidywany okres wystawienia decyzji dotyczących naszych klientów – nie wskazał on niestety konkretnego terminu. Mamy nadzieję, że w najbliższych miesiącach urzędnikom holenderskim uda się opracować większość zaległych spraw, które należą do naszych klientów. Spotkanie z holenderskimi urzędnikami przebiego w miłej atmosferze – co widać na zdjęciu – dlatego też wierzymy, że przyniesie spodziewane rezultaty w odniesieniu do decyzji związanych z Zorgtoeslag.

Jeśli nastąpią jakiekolwiek aktualizacje indywidualnych spraw –  każdorazowo poinformujemy o tym   naszych klientów.

zdjęcie_nl5

Banner Promocyjny

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Paweł, dodano: 25 kwietnia 2017 | 11:23
firma: Euro-Tax.pl
Ocena: 0/0/0/0/1 Czy skorzystał(a)by Pan(i) ponownie z usług firmy?Nie. Szczerze nie ...
Przeczytaj opinię