Kariera

Grupa Kapitałowa Euro-Tax.pl S.A. jest liderem polskiego rynku zwrotu podatku za pracę zagranicą (Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Holandia, USA, Norwegia, Belgia, Austria). Jesteśmy doradcami podatkowymi, zajmującymi się odzyskiwaniem nadpłat podatkowych oraz pozostałych świadczeń z tytułu pracy zagranicą dla naszych klientów. Naszą domeną jest oferowanie kompleksowych usług, bezpośredni i profesjonalnych kontakt z naszymi klientami oraz doświadczenie w branży idące w parze z innowacyjnością i ciągłym rozwojem.

Jeśli utożsamiasz się z naszą filozofią działania i chciałbyś rozwijać swoją karierę w Euro-Tax.pl, zwróć na siebie uwagę, przesyłając swoją aplikację (CV i list motywacyjny) na adres: rekrutacja@euro-tax.pl.

Aktualnie poszukujemy:

Wszystkim zainteresowanym kandydatom dziękujemy za zgłoszenia. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami. Rozpatrywane będą wyłącznie aplikacje zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Euro-Tax.pl S.A., tj. zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Promocja

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Paweł, dodano: 25 kwietnia 2017 | 11:23
firma: Euro-Tax.pl
Ocena: 0/0/0/0/1 Czy skorzystał(a)by Pan(i) ponownie z usług firmy?Nie. Szczerze nie ...
Przeczytaj opinię