Asystent w Dziale Marketingu

Zadania:

  • Prowadzenie rozmów z Klientami firmy za pomocą Live Chata
  • Obsługa korespondencji emailowej
  • Komunikacja marki w social mediach
  • Redagowanie tekstów i zarządzanie treścią strony
  • Wsparcie Działu Marketingu w bieżących projektach

Wymagania:

  • Umiejętność poprawnego budowania wypowiedzi pisemnej
  • Sprawna obsługa pakietu MS Office
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Nastawienie na realizację celów, odpowiedzialność i samodzielność
  • Doświadczenie w prowadzeniu komunikacji marketingowej
  • Mile widziany status studenta

Oferujemy:

  • System szkoleń i możliwość rozwoju
  • Kartę Benefit
  • Pracę w młodym zespole
  • Stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy

Jeśli uważasz, że jesteś odpowiednim kandydatem wyślij nam swoje CV na adres
rekrutacja@euro-tax.pl.

Promocja

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Ula, dodano: 10 marca 2017 | 09:07
firma: Euro-Tax.pl
Ocena: 4/6/4/4/6 Czy skorzystał(a)by Pan(i) ponownie z usług firmy?Tak. | Czy ...
Przeczytaj opinię