Grupa kapitałowa Euro-Tax.pl SA

Grupa Kapitałowa Euro-Tax.pl powstała w 1 kwartale 2008 roku w wyniku połączenia firm Euro-Tax.pl Sp. z o.o. oraz CUF Sp. z o.o. – wiodących firm w branży finansów emigra­cji.

Poprzez spółki zależne zajmuje się zarządzaniem finansami Polaków pracujących za granicą. Grupa jest obecnie niekwestionowanym liderem w odzyskiwaniu nadpłaconych podatków.

Branża pracy na emigracji stale się rozwija, a jesz­cze szybciej rozwija się rynek usług finansowych dla emigrantów. Dzieje się tak ze względu na wzrost świa­domości Polaków w zakresie przepisów podatkowych, a także dynamiczny rozwój pośredników i doradców międzynarodowego prawa podatkowego.

W skład Grupy Kapitałowej Euro-Tax.pl S.A. wchodzą następujące spółki zależne:

obrazek-3

CUF Sp. z o.o.

Spółka wyspecjalizowana w procedowaniu i obsłudze zwrotów nadpłaconego podatku za pracę za granicą bezpośrednio przed tamtejszymi urzędami skarbowymi. Działalność CUF Sp. z o.o. oparta jest o procedowanie zwrotów nadpłaconego podatku przez klientów zgłoszonych przez Euro-Tax.pl Sp. z o.o. oraz innych partnerów na terenie Polski. CUF Sp. z o.o. działa w kanale B2B.

obrazek-3

Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A.

Największa w Polsce firma zajmująca się obsługą klientów zainteresowanych odzyskaniem i rozliczeniem nadpłaconego podatku z tytułu pracy za granicą. Świadczy usługę e-commerce: spółka koncentruje się na pozyskiwaniu klientów za pośrednictwem Internetu oraz poprzez call center, działa w kanale B2C

SC Euro-tax.ro Servicii Fiscale Emigranti SRL

Euro-Tax.ro Servicii Fiscale Emigranti SRL – Spółka Zależna w Rumunii, która koncentruje się na pozyskiwaniu i obsłudze rumuńskojęzycznych klientów zainteresowanych zwrotem nadpłaconych zaliczek na podatek za pracę na terenie wybranych krajów Unii Europejskiej. Wejście Emitenta na rynek rumuński jest elementem realizacji strategii Grupy Kapitałowej Euro-Tax.pl związanej z ekspansją usług zwrotu podatku za pracę za granicą skierowanych do obywateli krajów Europy Środkowo Wschodniej (CEE). Spółka jest obecnie na etapie pozyskiwania klientów oraz zgłaszania pozyskanych klientów do urzędów skarbowych.

 

Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółowymi informacjami na temat Grupy Kapitałowej Euro-Tax.pl zapraszamy na stronę:  www.euro-tax-sa.pl.

internet

Promocja

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Waclaw, dodano: 24 maja 2017 | 21:08
firma: Euro-Tax.pl
Ocena: 0/0/1/0/0 Czy skorzystał(a)by Pan(i) ponownie z usług firmy?Nie. Zbywają ludzi, ...
Przeczytaj opinię