Możemy się pochwalić

pochwalic

Grupa Euro-Tax.pl nieustannie dąży do poprawy jakości świadczonych przez siebie usług a także doskonalenia sposobu swojego funkcjonowania, co potwierdzają liczne tytułu i nagrody przyznawane przez prestiżowe instytucje.

Euro-Tax.pl laureatem prestiżowego konkursu DeloitteFast 50 Central Europe Ranking

W 2008 roku zajęliśmy w nim trzecie miejsce w kategorii „Wschodzących Gwiazd” (Rising Star), co oznacza, że  jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie!

Sukces ten został przypieczętowany w kolejnych edycjach rankingu, w 2009 roku zajmując 7 miejsce a w 2010 roku 8 pozycję, grupa Euro-Tax.pl potwierdziła swoją przynależność do czołówki najbardziej dynamicznych firm w Europie.

Trzykrotny zdobywca nagrody Regionalnego Lidera Innowacji i Rozwoju 

W latach 2010, 2011 oraz 2012, co świadczy o potrzebie ciągłego dążenia ku innowacyjnym rozwiązaniom, które ułatwiają naszym klientom dostęp do naszych usług i sprawiają, że zyskują one na jakości.

Sukcesy naszej firmy nie byłyby możliwy bez Państwa udziału. Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować Wam za zaufanie, którym nas obdarzyliście, a bez którego nasze osiągnięcia z pewnością nie byłyby możliwe.

Promocja

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Waclaw, dodano: 24 maja 2017 | 21:08
firma: Euro-Tax.pl
Ocena: 0/0/1/0/0 Czy skorzystał(a)by Pan(i) ponownie z usług firmy?Nie. Zbywają ludzi, ...
Przeczytaj opinię