Pozwolenia i certyfikaty

pracownicy

Celem naszej działalności dostarczanie atrakcyjnych produktów finansowych Polakom przebywającym poza granicami kraju. Aby nasze usługi były rzetelne i bezpieczne postaraliśmy się o wiele pozwoleń i licencji, na których opieramy naszą pracę.

obrazek-3

AFR – Agent Reference Number

Posiadamy także brytyjski numer AFR – Agent Reference Number – zarówno dla rozliczeń standardowych jak i dla rozliczeń osób samozatrudnionych. Są to numery, dzięki którym urząd rozpoznaje nas jako agenta. Dzięki nim sprawy klientów trafiają do specjalnej jednostki w urzędzie, gdzie obsługiwane są przez bardziej doświadczonych urzędników. Są to korzyści związane z autoryzacją rozliczeń podatku brytyjskiego.

obrazek-3

Numer BECON – holenderski numer identyfikacji agenta podatkowego

Posiadamy numer BECON – holenderski numer identyfikacji agenta podatkowego, co świadczy o pełnym profesjonalizmie usług związanych z rozliczaniem podatku z Holandii. Dzięki numerowi nasze sprawy są szybciej procesowane oraz mamy stały kontakt z urzędem holenderskim.

Zobacz >>>

obrazek-3

STEUERBERATERKAMMER NIEDERSACHSEN

Dodatkowo nasza spółka niemieckiego doradztwa podatkowego posiada uprawnienia STEUERBERATERKAMMER NIEDERSACHSEN, pozwalające rzetelnie i kompleksowo zajmować się zwrotami niemieckimi.

Zobacz >>>

obrazek-3

TAIN – Tax Agent Idenftification Number

Jesteśmy również autoryzowanym agentem urzędu irlandzkiego. Posiadamy numer TAIN – Tax Agent Idenftification Number. Dzięki takiej autoryzacji możemy występować w imieniu klienta z wnioskiem o zwrot podatku i otrzymywać informacje związane z jego sprawami podatkowymi, możemy także monitorować wszelką korespondencję z urzędu irlandzkiego.

Zobacz >>>

obrazek-3

Minister Finansów Rzeczpospolitej Polskiej

Dokonujemy rozliczeń walutowych związanych ze zwrotami podatku na podstawie zezwolenia ogólnego dokonanego przez Ministra Finansów Rzeczpospolitej Polskiej. Zezwolenie to znajduje się w Rozporządzeniu Ministra Finansów w sprawie ogólnych zezwoleń dewizowych z dnia 15 kwietnia 2004 (Dziennik Ustaw z 2004, nr 73 poz. 658).

Promocja

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Paweł, dodano: 25 kwietnia 2017 | 11:23
firma: Euro-Tax.pl
Ocena: 0/0/0/0/1 Czy skorzystał(a)by Pan(i) ponownie z usług firmy?Nie. Szczerze nie ...
Przeczytaj opinię