Pracownicy

pracownicy

Dla nas najwyższą wartością są ludzie – zarówno nasi klienci jak i pracownicy.

Zadowolony klient to taki, którego sprawnie i kompetentnie obsłużymy a więc przy doborze naszej Kadry stawiamy na wiedzę, doświadczenie i profesjonalizm.

Nasz zespół tworzy kilkudziesięciu specjalistów z różnych dziedzin

W związku z międzynarodową specyfiką naszej pracy kluczowe dla nas są kompetencje językowe. Nasi pracownicy mówią więc w wielu językach, między innymi po angielsku, niemiecku, holendersku, francusku, ukraińsku, czesku, chińsku, rumuńsku i grecku. 

Kompetencja i wiedza

Posiadamy wszechstronne wykształcenie z zakresu rachunkowości, księgowości, ekonomii, prawa, zarządzania, filologii, doradztwa personalnego, psychologii, HR, marketingu, informatyki i wielu innych. Ta wszechstronność pozwala nam na niezwykłą dynamikę działań, szukanie ciągle nowych i innowacyjnych rozwiązań mających na celu jak najszybsze rozliczenia dla naszych klientów.

Posiadamy rozległą wiedzę podatkową i wieloletnią praktykę, co w połączeniu z wykorzystywaniem najnowszych technologii pozwala na dostarczanie Państwu rozwiązań na najwyższym poziomie. Nie myślimy standardowo – wszystkie informacje sprawdzamy bezpośrednio w zagranicznych urzędach skarbowych, ustawach i konwencjach.

Możliwości

Posiadamy działy sprzedaży, za pośrednictwem którego możesz podjąć z nami współpracę, obsługi klienta, który pozwala Ci mieć dostęp do aktualnych informacji związanych z Twoją sprawą, działy procesowe, które są naszą „fabryką” – to dzięki nim możesz otrzymać zwrot podatku, a także księgowość, czuwająca żeby Twoje pieniądze trafiły na czas na Twoje konto.

Bardzo często pracujemy jednak w zespołach projektowych, łączących ludzi z różnych działów, co pozwala generować nam świetne pomysły i innowacyjne rozwiązania.

Mamy świadomość że żeby sprostać państwa oczekiwaniom musimy się ciągle doskonalić dlatego uczestniczymy w szeregu szkoleń i konferencji, co pozwala nam być na bieżąco ze wszelkimi zmianami w interesujących nas i naszych klientów tematach.

pracownicy-2

To dzięki naszemu zespołowi jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku usług finansowych kierowanych do polskiej emigracji  i jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajęła się dbaniem o interesy Polaków w zagranicznych urzędach.

W naszym zespole jest wiele indywidualności ale łączy nas jedno – chcemy zapewnić Państwu jak najwyższą jakość usług i jak najkrótszy czas oczekiwania na zwroty podatków i zasiłków.

Promocja

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Waclaw, dodano: 24 maja 2017 | 21:08
firma: Euro-Tax.pl
Ocena: 0/0/1/0/0 Czy skorzystał(a)by Pan(i) ponownie z usług firmy?Nie. Zbywają ludzi, ...
Przeczytaj opinię