Polecaj i zarabiaj

polecaj-i-zarabiaj

 Poleć nam swoich znajomych, którzy pracowali za granicą i zarabiaj 50 złotych za każdą osobę, która podpisze z nami umowę z Twojego polecenia!

Z pewnością wśród Twojej rodziny bądź znajomych są osoby, które również pracowały za granicą – jeśli do tej pory nie uzyskały z tego tytułu zwrotu podatku to możesz im pomóc, a przy okazji zgarnąć 50 zł za każdą taką osobę. Dodatkowo polecana przez Ciebie osoba uzyska atrakcyjny rabat na nasze usługi.

Jak polecić? To proste!

  1. Wejdź na stronę http://www.euro-tax.pl/kampania/polec-znajomych lub skontaktuj się z nami pod numerem naszej infolinii 71 799 0 600.
  2. Poleć nam znajomych, którzy pracowali za granicą (imię, nazwisko, numer telefonu).
  3. Za każdą poleconą osobę, która podpisze z nami umowę otrzymasz 50 zł!

Poleć znajomych

Dlaczego warto zarejestrować się!

  • Szybko i prosto polecisz swoich znajomych
  • Jeśli należy Ci wynagrodzenie – zobaczysz to na swoim koncie
  • Aby kogoś polecić wystarczy, że prześlesz znajomym link partnerski na GG, mailem lub umieścisz go na portalu społecznościowym. Każdy kto kliknie w link i wypełni formularz zostanie zapisany jako Twój znajomy!
  • Możesz w każdej chwili zalogować się na swoje koto i sprawdzić statusy interesujących Cię poleceń, dodatkowo zmiany statusów poleceń otrzymasz komunikatem mailowym.

UWAGA!

  1. W przypadku odesłanie do nas więcej niż jednego formularza, wypłaty będą dokonywane pojedynczo, a więc za polecenie 2 osób otrzymasz dwa przelewy po 50 złotych.
  2. Nie ma możliwości przesłania wynagrodzenia przekazem pocztowym, w przypadku braku konta bankowego prosimy o wskazanie numeru konta osoby zaufanej.
  3. Ze względu na wymogi prawne formularze muszą zostać dostarczone w formie papierowej pocztą tradycyjną bądź osobiście.

REGULAMIN AKCJI

Promocja

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Paweł, dodano: 25 kwietnia 2017 | 11:23
firma: Euro-Tax.pl
Ocena: 0/0/0/0/1 Czy skorzystał(a)by Pan(i) ponownie z usług firmy?Nie. Szczerze nie ...
Przeczytaj opinię