Odzyskaj podatek

Pracowałeś za granicą i zastanawiasz się czy poza zwrotem podatku możesz liczyć na dodatkowe benefity finansowe związane z pracą i mieszkaniem w zagranicznym kraju? Dobrze trafiłeś. Wiele krajów oferuje szereg dodatków i zasiłków, o które zawsze warto się postarać. Zagraniczne dodatki i zasiłki to często kilkaset złotych miesięcznie. Z dodatkowych usług możesz skorzystać niezależnie od tego czy odzyskałeś zwrot podatku czy też nie.

Wybierz kraj, w którym pracujesz/pracowałeś i dowiedz się jak odzyskać należne Ci sie pieniądze:

Chcesz odzyskać podatek z Wielkiej Brytanii? To proste, nie musisz nawet wychodzić z domu!

Wypełnij formularz zamieszczony obok, a my oddzwonimy, pomożemy w dopełnieniu wszelkich formalności i odzyskamy dla Ciebie maksymalny zwrot podatku! Za naszą usługę zapłacisz dopiero po odzyskaniu pieniędzy, dlatego również nam zależy na sukcesie Twojej sprawy.

W ciągu 48 godzin od przesłania formularza skontaktuje się z Tobą nasz konsultant i odpowie na każde pytanie związane ze zwrotem podatku z Anglii, Szkocji, Irlandii Północnej lub Walii. Możesz także dowiedzieć się więcej dzwoniąc na naszą infolinię pod numer: 71 799 0 600.

To nic nie kosztuje i do niczego Cię nie zobowiązuje!

Wolisz osobiście wypełnić i wysłać wszystkie dokumenty niezbędne do odzyskania podatku z UK? Dodatkowa korzyść to 5% rabat od naszej standardowej prowizji!

Promocja

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Justyna, dodano: 19 kwietnia 2017 | 20:33
firma: Euro-Tax.pl
Ocena: 10/9/9/10/10 Czy skorzystał(a)by Pan(i) ponownie z usług firmy?Tak. | Czy ...
Przeczytaj opinię